Finn din nærmeste selger

Se på kartet til høyre og finn en selger i nærheten av deg, eller klikk på de ulike distriktene for å få kontakt informasjonen til en selger. Kontoret kan du ringe til på: 62 83 27 00 Eller send oss en epost på: kontakt@idg-tools.no
Du kan også bruke kameraet på telefonen din til å scanne QR-koden til selgerene.

Arve Turøy

Hordaland
Arve@idg-tools.as
Mobil: 90 97 42 41
Marikollen 44
5136 Mjølkeråen

Tore Grutle

Sør Hordaland
tore@idg-tools.as
Mobil: 95 05 40 59
Solheimslio 11
5555 Førde i hordaland

Ståle Dalaker

Rogaland
stale@idg-tools.as
Mobil: 95 05 40 57
Tysværvegen 25
5570 Aksdal

Arne Auflem

Sogn og Fjordane
Arne@idg-tools.as
Mobil: 95 10 10 61
Kiperveien 38B
6783 Stryn

Stein Hustadnes

Sunnmøre
stein@idg-tools.as
Mobil: 94 16 46 39
Kyrkjehaugen 65
6014 Ålesund

Jostein Bråten

Nord Hordaland/Voss
jostein.braten@idg-tools.as
Mobil: 95 92 43 60
Dragshovden 38
5620 Tørvikbygd

Knut Asbjørn Lia

Aust Agder, deler av Telemark og Vestfold
Knut@idg-tools.as
Mobil: 99 30 99 41
Krokenveien 645
3760 Neslandsvatn

Børre Stray

Aust- og Vest-Agder
borre@idg-tools.as
Mobil: 95 05 40 82
Marnarveien 5183
4536 Bjelland

Arnt Rønningen

Oppland
Arnt@idg-tools.as
Mobil: 94 16 46 17
Grådalshaugen 27
2630 Ringebu

Anders Larsen

Hedmark
anders@idg-tools.as
Mobil: 96 91 99 82
Nygata 9
Kongsvinger

Jan Vidar Westgård

Østfold
jan-vidar@idg-tools.as
Mobil: 95 05 40 58
Orionveien 6
1734 Hafslundsøy

Knut Asbjørn Lia

Aust Agder samt deler av Telemark og Vestfold
knut@idg-tools.as
Mobil: 99 30 99 41
Krokenveien 645
3760 Neslandsvatn

Alf Aage Arnesen

Drammen
Alf.arnesen@idg-tools.as
Mobil: 95 05 40 81

Jonny Hernes

Oppland
jonny@idg-tools.as
Mobil: 41 51 25 70
Bjørkebakken 17
2818 Gjøvik

Frode Kristoffersen

Oslo/Akershus
frode@idg-tools.as
Mobil 90 51 01 18
Fiolvegen 13
2166 Oppaker

John Elton

Oslo/Akershus
john@idg-tools.as
Mobil: 48 02 83 16
Knutsvei 49
1450 Nesoddtangen

Nils Olav Ødegård

Telemark
nils@idg-tools.as
Mobil: 91 36 73 55
Flatinvegen 39
3801 Bø i Telemark

Paul Roar Inderdal

Trøndelag mellom Røra og Malvik
paul@idg-tools.as
Mobil: 913 60 353

Jan Arne Vold

Trøndelag, Trondheim til Røros og Oppdal med Hitra og Frøya
jan-arne@idg-tools.as
Mobil: 969 18 957

Heidi B. Dahl

Nord-Trøndelag med Fosen
Heidi@idg-tools.as
Mobil: 99 51 50 66
Leinsveien 91
7717 Steinkjer

Svein Hugo Dahle

Finnmark
svein-hugo@idg-tools.as
Mobil: 95 90 73 10
Nordeidveien 100
9132 Stakkvik

Leif Åge Iversen

Nordland
leif-aage@idg-tools.as
Mobil: 95 91 36 09
Breimovegen 31
8665 Mosjøen

Terje Larsen

Troms/Lofoten og Vesterålen
terje@idg-tools.as
Mobil: 97 17 02 16
Gamle Stangnesvei 32B
9409 Harstad